top of page

ONLINE SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK

Hayalini kurduğunuz sağlıklı yaşama adım atmak için mükemmel bir fırsatı değerlendirmeye hazır mısınız? Size özel olarak hazırladığımız 3 aylık paketle, sağlığınıza odaklanma ve hedeflerinize ulaşma zamanı geldi!


3 AYLIK YÜZ YÜZE SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK PAKET İÇERİĞİ:


Tanışma, Özel Değerlendirme ve Beslenme Analizi Seansı 

(1. Ay/İlk Seans):


İlk adımımızda sizi tanımak istiyoruz. Sağlık geçmişiniz, beslenme alışkanlıklarınız, varsa tıbbi verileriniz, alerjileriniz ve kronik sağlık durumlarınız hakkında detaylı bilgi alıyoruz. 


İhtiyaçlarınıza uygun hedeflerinizi ve isteklerinizi belirliyoruz. Hangi sağlık ve beslenme hedeflerine ulaşmak istediğinizi konuşuyoruz. Size özel bir beslenme planı oluşturuyoruz. 


Besin ihtiyaçlarınızı, hedeflerinizi ve tercihlerinizi dikkate alarak sağlıklı bir beslenme programı tasarlıyoruz. Öğün planları, alışveriş listeleri ve besin takviyeleri hakkında öneriler sunuyoruz.


İlerleme Takibi, Danışmanlık (1. Ay):


Her hafta düzenli görüşmelerle beslenme programınızı nasıl uyguladığınızı değerlendiriyoruz. Detaylı vücut analizinizi alıyoruz ve değerlendiriyoruz. Sorularınızı yanıtlıyor ve uyum sürecinizi değerlendiriyoruz. Eğer ihtiyaç duyulursa, beslenme programınızı gözden geçirip revize ediyoruz, hedeflerinizi en iyi şekilde desteklemek için rehberlik ediyoruz.


İlerleme Takibi ve Danışmanlık ve Motivasyon Görüşmeleri 

(2. Ay):


Her hafta düzenli görüşmelerle beslenme programınızı nasıl uyguladığınızı değerlendiriyoruz. Detaylı vücut analizinizi alıyoruz ve değerlendiriyoruz. Sorularınızı yanıtlıyor ve uyum sürecinizi değerlendiriyoruz. Eğer ihtiyaç duyulursa, beslenme programınızı gözden geçirip revize ediyoruz, hedeflerinizi en iyi şekilde desteklemek için rehberlik ediyoruz. Süreç ilerledikçe ve hedeflerinize ulaşmak için çalışırken, motivasyonunuz düşebilir. Ancak bu noktada, size verdiğimiz sürekli motivasyon ve rehberlik devreye girmekte. Siz hedeflerinize odaklanırken, biz sizi motive etmek ve doğru yolda tutmak için elimizden gelen desteği sağlıyoruz.


Hedeflerinize Ulaşma ve Sürdürme (3. Ay):


Üçüncü ayda, hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı değerlendiriyoruz ve nasıl daha da ilerleyebileceğinizi planlıyoruz. Sağlıklı yaşam tarzınızı sürdürme stratejilerini tartışıyoruz.


Son Değerlendirme ve İleriye Bakış (3. Ay):


Son değerlendirmede, yolculuğunuzun başlangıcından bu yana elde ettiğiniz başarıları değerlendirecek ve ilerlemenizin nerede olduğunu belirleyeceğiz. Ardından, bu kazandığınız sağlıklı alışkanlıkları nasıl sürdürebileceğinizi ve geliştirebileceğinizi planlayarak geleceğe bakacağız. İlerlemenizi takip ederek, sağlığınıza yaptığınız yatırımın değerini görmeye devam edeceksiniz. Bu yolculuk, kendinizi daha iyi hissetmenin ötesinde, daha sağlıklı ve mutlu bir geleceğe giden yolu açacaktır. İlerlemeye hazır mısınız?


Neden 3 Aylık Paketi Tercih Etmelisiniz?


3 aylık yüz yüze sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlık paketi, size sağlıklı yaşam hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği uzun vadeli bir şekilde sunar. Bu süreç boyunca, size özel danışmanlık ve rehberlik ile hedeflerinize daha kesin bir şekilde ulaşmanızı sağlarız. Sağlıklı yaşam tarzınızı başlatmak ve sürdürmek için bu paketi tercih ederek, kendinizi en iyi hissetmenize yardımcı olabiliriz. Bu 3 aylık yolculuk, sağlığınıza ve yaşam kalitenize yatırım yapmanın mükemmel bir yolu. Hedeflerinize ulaşmak için uzun vadeli sürece ilk adımlarınızı atarak ilerlemeye hazır mısınız?

bottom of page