top of page

TEK SEANS YÜZ YÜZE SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK

Randevu onayınızla birlikte sağlıklı yaşam yolculuğunuz başlıyor. Sizi, danışmanlık merkezimize özel olarak davet ediyoruz, sizinle birlikte bu serüvende emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. İlk randevumuzda, sağlık geçmişiniz, beslenme alışkanlıklarınız, tıbbi verileriniz, alerjileriniz ve kronik sağlık durumlarınızı daha iyi anlamamız için bir anamnez formu doldurmanızı rica ediyoruz.


Hekim tarafından incelenmiş tahlil sonuçları ve mevcut sağlık durumunuz hakkında bilgi alıyor, detaylı vücut analizi ile özel ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirliyoruz. Size özel oluşturulan programa göre, sağlıklı beslenme yolculuğunuzu başlatıyoruz. Haftalık yapacağımız düzenli görüşmelerle bu süreci, motivasyonunuzu yüksek tutarak ve tüm engelleri aşmanıza yardımcı olarak takip ediyoruz. Düzenli görüşmelerimizde süreci detaylı inceliyoruz ve her adımda size rehberlik ediyoruz.


Tercihinize göre, tek seans yüz yüze görüşme, 30 dakika süren yoğun bir danışmanlık hizmeti sunar. Seans sonrasında, aylık veya 3 aylık paket seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu paketler, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size özel olarak oluşturulur ve sürecinizi daha etkili hale getirir. Size en uygun olanı seçmenize yardımcı olmak için buradayız.

bottom of page