top of page
< Back

İptal ve İade Koşulları

MADDE 1 – KONU


İşbu sözleşmenin konusu, SATICI’nın, ALICI’ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen hizmet ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.


MADDE 2 – SATICI BİLGİLERİ


Ünvan: N. Deniz Uzunoğlu Korkmaz

Adres: Barbaros Mah. Mor Sümbül Sk. No:5 Deluxia Palace - Ataşehir/İSTANBUL

Telefon: 0 538 605 07 65

E-mail: info@denizuzunoglukorkmaz.com


MADDE 3 – ALICI BİLGİLERİ


Müşteri olarak denizuzunoglukorkmaz.com sitesinden hizmet satın alırken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.


MADDE 4 – SÖZLEŞME KONUSU HİZMET BİLGİLERİ


Hizmetin türü, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır


MADDE 5 – GENEL HÜKÜMLER


5.1 – ALICI, Madde 4’te belirtilen sözleşme konusu hizmet veya hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekline ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.


5.2 – Satın alınan hizmet bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Sanalöğretim hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.MADDE 6 – ÖDEME, İADE VE İPTAL BİLGİLERİ


Kredi kartı ile ödeme yapılmaktadır. Visa, Mastercard kabul edilmektedir. Satın Alma işlemi sırasında hizmetin ücretlendirmesine vergi ücreti de eklenmektedir. Fatura özetinde bu bilgiler ALICI tarafından görülebilmektedir.


İade işleminde ödeme kredi kartı veya benzeri ödeme araçları ile gerçekleştirilmişse geri ödeme nakit olarak yapılmaz; hizmet bedeli satın alma işleminde kullanılan kredi kartı hesabına iade edilir.


ALICI; satın alma işlemini iptal edebilir. İptal işlemi hafta içi 18:00’a kadar gerçekleştirilmelidir. Geri ödeme ALICI’nın ödeme yaptığı hesabına, 15 gün içerisinde gerçekleştirilir.


MADDE 8 – YETKİLİ MAHKEME


İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Sanalöğretim’in yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir. Satın almanın sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.


bottom of page