top of page
< Back

Mesafeli Satış Sözleşmesi

denizuzunoglukorkmaz.com İptal ve İade Sözleşmesi


denizuzunoglukorkmaz.com web sitesine hoş geldiniz. Lütfen denizuzunoglukorkmaz.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz.


Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.


GENEL


denizuzunoglukorkmaz.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. denizuzunoglukorkmaz.com, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.


SİTE İÇERİĞİ


Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotoğraf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) denizuzunoglukorkmaz.com’un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve denizuzunoglukorkmaz.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.


FESİH


Bu sözleşme siz veya denizuzunoglukorkmaz.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. denizuzunoglukorkmaz.com da istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız. sanalogretim.com dan aldığınız her ürün firmamızın garantisi altındadır.HİZMETİMİZİN ARKASINDAYIZ


Ayrıca müşteri hizmetlerimize (info@denizuzunoglukorkmaz.com) yollayacağınız e-posta veya 0 538 605 07 65 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

bottom of page